reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 "Titanyum"

Samsung imzalı iki Wear OS akıllı saat yolda olabilir

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, gelecek akıllı saat modellerinde işletim sistemini değiştiriyor. Burada iki model yolda gibi görünüyor.

Samsung, biliyorsunuz akıllı saat modellerinde Tizen işletim sistemini kullanıyor. Bu süreç uzun yıllardır bu şekilde devam ediyor. Kısa süre önce bu durum yakında değişebilir denilmişti. Burada direkt olarak Android temelli Wear OS’un adı geçmemiş ve firmanın Android üzerine kendi özelleştirmesini yapacağı iddia edilmişti. Ancak bu söz konusu olmayabilir. Söylendiği kadarıyla firmadan direkt olarak Wear OS temelinde akıllı saatler geliyor ve ilk iki modelin kod adı şimdilik “Wise” ve “Fresh” olarak geçiyor. Yakında daha da detaylanması beklenen saatler, Google’ın Wear OS’u ile çok daha gelişmiş bir seçenek olabilirler.

Samsung en son Türkiye’ye Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için yeni bir versiyon getirdi

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin paslanmaz çelik yanında hazırlanan dikkat çeken Titanyum kasalı versiyonu da artık Türkiye pazarında da resmi garantili olarak elde edilebiliyor. Yukarıda görebileceğiniz model için açıklanan resmi Türkiye fiyatı ise tam 4.999 TL seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un Türkiye’de sattığı en pahalı akıllı saat olan model, temelde sadece üstüne kurulduğu Titanyum kasa ile fark yaratıyor. Global olarak sadece 45 mm kasası bulunan ve bu açıdan daha çok erkeklere hitap eden akıllı saat, sadece siyah renkte hazırlanmış, paslanmaz çelik kayış ile geliyor ve direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun Türkiye’de de satılan akıllı saati