reklamı kapat

POPÜLER

2020 Kia Sportage

Kia cephesinden dünya kadınlar gününü kutlayan kampanya

Kadınlar Gününü kutlayan mart ayı kampanyasıyla dikkat çeken Kia, binek ve SUV modellerini kampanya kapsamına almış durumda.

Kia Türkiye, 8 Mart Kadınlar Günü’nü kadınlara özel hazırladığı kampanya ile kutluyor. Kia Rio 1.4L Prestige modeli 8 Mart’tan itibaren mart ayında sadece kadın kullanıcılara özel indirimle 187.900 TL’den satışa sunuluyor. Kia, ilk kez uyguladığı “Fırsat Araçları” kampanyasıyla Sportage ve Ceed modellerinde de özel indirimler sunuyor. Sportage Prestige (Dizel Otomatik) modeli 362.000 TL, Ceed HB Prestige (Dizel Otomatik) modeli ise 299.000 TL’lik satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kia mart ayı kampanyasından öne çıkanlar

Kia’da ayrıca mart ayında Sportage ve XCeed modelleri için 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz avantajı bulunurken; Picanto, Rio, Stonic, Ceed modellerinde ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuluyor. Birbirinden farklı avantaj ve kampanyalarıyla mart ayına hızlı giriş yapan Kia, sıfır faiz seçeneklerine ek olarak 8 Mart Kadınlar Günü’ne özel, sadece kadın müşterilerine sunduğu kampanya ve mart ayında uygulamaya aldığı “Fırsat Araçları” indirim seçeneğiyle otomobil sahibi olmak isteyenlere avantajlı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Picanto, modern ve yenilikçi çizgileriyle fark yaratan Rio, B SUV sınıfında dinamik ve ödüllü tasarımıyla dikkat çeken Stonic; 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz ile güç ve heyecan tutkunlarına sesleniyor. Rio 1.4L Prestige modelinde 8 Mart’tan itibaren mart ayında sadece kadınlara özel indirim uygulayan Kia, 187.900 TL fiyat avantajıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor. Hafif ticari araç kategorisinde KOBİ’lerin vazgeçilmezi olan Bongo ise 50 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit avantajıyla fark yaratıyor.