reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için yeni renk geldi

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli için Galaxy S21 ve Galaxy Buds Pro ile beraber yeni renk seçeneği de gelmiş durumda.

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat modeli için artık mor kayışa ve roze altın renginde metal gövdeye sahip bir seçenek de karşımızda yer alıyor. Bu yeni akıllı saatin renk haricinde hiçbir teknik fark taşımadığı aktarılıyor ve sadece 40mm boyutta LTE olmadan geliyor. Renk teması ya da renk tercihi tam olarak aşağıda gördüğünüz “Phantom Violet Samsung Galaxy S21 Plus ile uyumlu olan saat, bu tarz kombinlere önem veren birçok kullanıcının dikkatini fazlasıyla çekecek izlenimi oluşturuyor. Bu versiyona özellikle kadınların ilgi göstereceği tahmin ediliyor. Bu arada saat için yeni bir yazılım güncellemesi geldiğini de belirtelim. Bu sürümü ile SmartThing Find desteği geliyor. Yani saat SmartThing üzerinde bulunabiliyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için detaylar şöyle

Normalde 40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tizen OS üzerine kurulan Galaxy Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yapay zeka destekli robot süpürgesi