reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch akıllı saat

Samsung’un iddialı yeni akıllı saati detaylanıyor; işte son bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, biliyorsunuz yeni bir akıllı saat modeli üstünde çalışıyor. Bu model detaylanmaya devam ediyor.

Samsung, “SM-R840” model numarasına sahip yeni bir akıllı saat geliştiriyor ve bu saatin karşımıza resmen Galaxy Watch 2 olarak çıkarılabileceği aktarılıyor. Fiziksel olarak döndürülebilir çerçeveye sahip Galaxy Watch’ın yerini alacak denilen ürün, en son 8 GB dahili depolamayla yolda bulunuyor haberiyle gündeme gelmişti. Yerini alacağı akıllı saati bu konuda ikiye katlayacak model, daha önce duyduğumuz kadarıyla ise 330 mAh pile sahip ve 40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanıyor. İlginç olarak 5G desteğine sahip olma ihtimali de bulunan akıllı saat, yeni bilgilere göreyse paslanmaz çelik bir gövde seçeneğine sahip olacak ve üç farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek. Bu renklerin normalde siyah, gümüş ve altın olduğu aktarılıyor. Paslanmaz çelik modelin ise sadece gümüş ve altın renkte geliştirildiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, akıllı saat pazarının çok önemli bir ismi

Firmanın modelleri her sene çok daha gelişmiş hale geliyor. Firmanın modelleri donanım konusunda oldukça beğenilirken, yazılım konusunda halen Apple Watch’a oranla bazı şikayetler bulunuyor. Saatlerinde Android temelli Wear OS kullanmayan Samsung, yazılıma biraz daha ağırlık vermeli şeklinde yorumlar yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 5 tanıtımı