reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Android Pie

Eylül ayında Android Pie alacak Samsung cihazlar

Samsung, resmi sitesinde açıkladığı kadarıyla Türkiye’de eylül ayında iki farklı modele Android Pie güncellemesi getiriyor.

Samsung, Türkiye’de satılan modelleri için Android Pie çalışmalarına devam ediyor. “Güncelmiyiz.com” internet sitesinde açıklandığı kadarıyla ağustos ayında iki farklı model yeni sürüme geçiyor. Baktığımız zaman yeni sürüme 5 Eylül itibariyle Galaxy Tab S3 tablet ve 11 Eylül itibariyle Galaxy J5 Pro akıllı telefon modeli güncelleniyor. Firmanın biliyorsunuz Android 10 konusundaki sessizliği ise halen devam ediyor. Ancak burada da büyük çalışmaların yürütüldüğü ve geniş bir dağıtımın yapıldığı tahmin ediliyor. Ancak Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy A30s, Galaxy A50s, Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy S10e, Galaxy S10 5G, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy Note 9, Galaxy A9 2018, Galaxy A8s, Galaxy A8 Star, Galaxy A7 2018, Samsung Galaxy A6, Galaxy A6 Plus, Galaxy A6s, Galaxy A50, Galaxy A30, Galaxy A10, Galaxy J6, Galaxy J6 Plus, Galaxy J8, Galaxy On6, Galaxy Tab S4, Galaxy M20 ve Galaxy M10 gibi cihazların Android 10 alacağı tahmin ediliyor. Burada kesin bilgilerin yakında gelmesi bekleniyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android Pie ile Samsung One UI arayüz geliyor

Android 10 yeni sürümü tanıtılacak sürüm, hatırlamak adına bu arayüz çok sade bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Büyük ekranların getirdiği kullanım zorluklarına özel hazırlanan arayüz, birçok önemli içeriği ekranın üzerinde değil orta ve alt bölümüne topluyor. Birçok yerinde yuvarlatılmış tasarım öğeleri yer alan Samsung One UI, koyu arayüz moduyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm arayüze entegre edilen koyu arayüz modu, AMOLED ekranlı modellerde harika bir deneyim sunuyor.

İlgili Video