reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Marvel güncellemesi

Netflix Türkiye’den Marvel filmleri sürprizi

Haziran ayıyla beraber Netflix Türkiye kütüphanesi ilk güncellemesini gerçekleştirdi. Bu ayın dikkat çekenleri arasında Marvel filmleri bulunuyor.

Disney+ duyurusunun ardından, Marvel da dahil Disney çatısı altındaki yapımların Netflix kütüphanesinden çekileceği açıklanmıştı. Sonbaharda yayın hayatına başlayacak olan Disney+ da, açılış filmi olarak Captain Marvel’ı belirlemişti. Bu sürece kadar pek çok Marvel filmi Netflix’in kütüphanesinden gelip geçti. Haziran ayına girmeden önce ise mayıs ayında Türkiye içerikleri hayli kısıtlıydı. Hatta Netflix’in orijinalleri arasındaki Marvel dizilerini saymazsak, mayıs ayındaki tek içerik Guardians of the Galaxy 2‘ydi. Ancak haziran ayıyla beraber içeriklerin sayısı değişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel nostaljisi yapmak isteyenlere Netflix güncellemesi

Biraz geçmişe gidip küçük bir maraton yapmak isterseniz, bu ayla beraber platforma dahil olan filmler şu şekilde: Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Ant-Man, Avengers: Age of Ultron, Captain America: Civil War, Captain America: The First Avenger, Thor, The Avengers, Thor: The Dark World, Captain America: The Winter Soldier ve Guardians of the Galaxy yer alıyor. 1 Haziran’dan itibaren izlenebilir olan yapımların platformdan ne zaman kaldırılacağı ise belli değil. Öte yandan Black Panther, Ant-Man and the Wasp, Thor: Ragnarok gibi nispete daha yeni yapımlar bu listede yer almıyor.

Netflix’in haziran ayı içeriklerinin hayli zengin olduğunu da hatırlatalım. Harry Potter filmlerinin de dahil olduğu kütüphane lisanslı içeriklerin yanı sıra orijinal yapımlarında da dikkat çekici dizi, film ve belgeseller yayınlamaya hazırlanıyor. Haziran ayı ajandasına ait listenin tamamını buradan görüntüleyebilirsiniz. Platformda yer alan tüm süper kahraman temalı filmlere ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix haziran ajandası 2019