reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel Disney’de ilke imza atacak

Başrolünde Brie Larson’ın yer aldığı gişe rekortmeni Captain Marvel filmi Disney için bir ilke imza atacak. Fakat bu ancak kasım ayında gerçekleşecek bir ilk olacak.

Bildiğiniz gibi önümüzdeki aylarda Netflix’e rakip olması planlanan Disney+ hizmete sunulacak. Başlangıçta sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabilir olacak olan bu platform stüdyonun tüm yapımlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor. Örneğin Marvel Sinematik Evreni filmleri maratonu yapmak istediğinizde Disney+’ı açıp tüm filmleri sırayla seyredebileceksiniz. Bu filmler şimdiye kadar Netflix’te izleyici karşısına çıkıyordu. Fakat Disney+ planlarıyla birlikte durum değişti. Marvel stüdyolarınının elinden çıkan yapımların hakları Netflix’e ve diğer internet platformlarına satılmamaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu süreçte Captain Marvel Netflix dahil olmak üzere başka hiçbir platformda yer almayan ve sadece Disney+’te izleyici karşısına çıkan ilk MCU filmi olacak. Disney açısından bu önemli hamle platformun kasım ayında kullanıma açılmasıyla birlikte gerçekleşecek. Onu büyük ihtimalle Avengers Endgame ve Spider-Man Far From Home takip edecek. Bundan sonra tüm Marvel yapımlarına, Star Wars serisine, Disney filmlerine ve 20th Century Fox yapımlarına buradan ulaşılabilecek. Üyeliğin ise senede 70 dolar olacağı ifade ediliyor.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı