reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mi Mix 4

Katlanabilir mi olacak? işte Xiaomi Mi Mix 4 için heyecan yaratan bilgiler

Çin’in yükselen akıllı telefon firması Xiaomi, Mi Mix 4 modeliyle büyük bir sürprize hazırlanıyor olabiliyor. İşte ortaya çıkan ilginç detaylar;

Xiaomi Mi Mix ailesi, biliyorsunuz başından beri şaşırtıcı / yenilikçi telefonlara ev sahipliği yapıyor. İlk versiyon ile çerçeveleri neredeyse ortadan kaldıran, son versiyonda ise kızaklı yapıyı benimseyen aile, firmanın en premium modellerini karşımıza getiriyor. İşte bu noktada bir sonraki model Xiaomi Mi Mix 4 gündemde yer alıyor. Eğer gelen bilgiler doğruysa Xiaomi Mi Mix 4 bir “katlanabilir telefon” olabilir. Hatta firmanın ilk katlanabilir telefon modeli olma ihtimali de bulunan model, bu açıdan büyük heyecan yaratıyor. İlk katlanabilir modelini bilindik bu isim altında çıkarması mantıklı duran Xiaomi, çıkışı ise yılın ikinci yarısında yapacak deniyor. Bünyesinde tam 60 megapiksel kamera sisteminin yer alacağı söylenen model, büyük ses getirecek izlenimi oluşturuyor. Elbette yüzde 100 doğru bilgilerin yer almadığı Mi Mix 4’ün katlanabilir olmasa bile ciddi yenilikler getireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Mi Mix 4

Xiaomi katlanabilir telefon sık sık gündeme geliyor

Büyük merak uyandıran telefon, sağdan ve soldan iki parça katlanır şekilde tasarlanmış durumda. Açık halinde aşırı büyük olmayan Xiaomi katlanabilir akıllı telefon, ilginç görünüyor. Gelen bilgilere doğruysa Xiaomi Dual Flex ya da Xiaomi Mix Flex olarak isimlendirilecek model, yılın ancak ikinci yarısından sonra resmi olarak lanse edilecek deniyor. Modelin fiyatın ise 999 dolar seviyesinde olacağı söyleniyor. Ancak dediğimiz gibi bu modelin Mi Mix 4 olarak karşımıza çıkma ihtimali de bulunuyor.

İlgili Video