reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Flip

Xiaomi Mi Mix Flip tam olarak böyle bir tasarım taşıyabilir

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli Mi Mix Fold sonrasında karşımıza bir de Xiaomi Mi Mix Flip çıkabilir.

Xiaomi’den daha önce de aktardığımız üzere bir de Galaxy Z Flip benzeri bir dikey katlanabilir telefon modeli gelecek. İşte bu telefon LetsGoDigital tarafından hazırlanan taslak tasarımlara göre bu şekilde görebilir.

LetsGoDigital bu tasarımı Xiaomi’nin aldığı resmi patentlerden hazırlamış durumda. Bu açıdan firmanın gerçekten böyle bir cihaz ile karşımıza çıkma ihtimali çok yüksek bir potansiyel oluşturuyor.

Çift selfie kamerasının bir ekran deliğinde taşıyan telefonun arkasında iki farklı tasarım olabilir. Burada yuvarlak yapı ya da düz yapı tercih edilebilir. Bu iki farklı tasarım da Xiaomi tarafından patentlenmiş durumda.

İlk Galaxy Z Flip gibi biraz kalın çerçeveleri bulunan sayfadaki olası adıyla Xiaomi Mi Mix Flip, gerçekten merak ediliyor ancak hakkında henüz gerçekten somut pek bir sızıntı yapılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Flip pazarda çok ses getirebilir

Xiaomi Mi Mix Flip’in ne zaman çıkacağı maalesef halen bilinmiyor. Ancak Xiaomi’nin şu an kesin olarak iki farklı katlanabilir üzerinden çalıştığı, bunlardan bir tanesinin bu yıl satışa çıkacağı söyleniyor.

Bu telefonun Mi Mix Flip olma ihtimali şimdilik çok yüksek değil. Xiaomi’nin Mi Mix Flip ile özellikle fiyat konusunda çok iddialı olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor