reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Flip

Xiaomi imzalı Galaxy Z Flip rakibi için yeni bir tasarım gündemde

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli Mi Mix Fold, hep söylediğimiz gibi şirket içerisinde tek olmayacak. Başka modeller de yolda.

Xiaomi’den bir de Galaxy Z Flip benzeri bir dikey katlanabilir telefon modeli gelecek. İşte bu telefonlardan ilki geçtiğimiz günlerde LetsGoDigital tarafından bulunan patentler ile sızdırılmıştı.

Xiaomi’nin resmi olarak aldığı bu patent, karşımıza arkasında yuvarlak kamera modülünün yer aldığı bir telefonu çıkardı. Bu patentlenen telefonun önünde çift selfie kamerası için ekran deliği yer alıyordu.

Pazara resmi olarak Xiaomi Mi Mix Flip adında çıkma ihtimali olan Xiaomi imzalı ilk dikey katlanabilir telefon, 91 Mobiles‘ın yeni paylaşımına göre sayfadaki gibi de görünebilir.

Yeni patent görsellerinde arkasında çiftli kameranın ve ufak bir ekranın yer aldığı dikey katlanabilir telefon karşımıza çıkıyor. Önünde yine çiftli selfie kamerasının bir ekran deliğinde yer aldığı model, genel olarak ilk Galaxy Z Flip gibi kalın çerçevelere sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Flip pazarda çok ses getirebilir

Xiaomi Mi Mix Flip’in ne zaman çıkacağı maalesef halen bilinmiyor. Ancak Xiaomi’nin şu an kesin olarak iki farklı katlanabilir üzerinden çalıştığı, bunlardan bir tanesinin bu yıl satışa çıkacağı söyleniyor.

Bu telefonun Mi Mix Flip olma ihtimali şimdilik çok yüksek değil. Xiaomi’nin Mi Mix Flip ile özellikle fiyat konusunda çok iddialı olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor