reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Flip

Xiaomi imzalı Galaxy Z Flip rakibi tam olarak böyle olabilir

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli Mi Mix Fold, şirket içerisinde tek olmayacak. Başka katlanabilir modeller de gelecek.

Halen Çin pazarına özel olan ancak yüksek ihtimalle önümüzdeki yıl global pazara da çıkarılacak Xiaomi Mi Mix Fold, biliyorsunuz pazarda Samsung Galaxy Z Fold‘ların karşısına çıkıyor. Çünkü telefon aşağıda da görebileceğiniz üzere bu formu benimsiyor.

Ancak Xiaomi’den bir de Galaxy Z Flip benzeri bir dikey katlanabilir telefon modeli gelecek. İşte bu telefon, LetsGoDigital tarafından bulunan patentlere göre yukarıdaki gibi görünebilir.

Xiaomi’nin resmi olarak aldığı bu patent, karşımıza arkasında yuvarlak kamera modülünün yer aldığı bir telefonu çıkarıyor. Bu patentlenen telefonun önünde çift selfie kamerası için ekran deliği yer alıyor.

Pazara resmi olarak Xiaomi Mi Mix Flip adında çıkma ihtimali olan telefon, şimdilik biraz kalın çerçevelere sahip. Ancak dikey yapıda çerçeveleri normal bir amiral gemisi kadar ince hale getirmek çok olası durmuyor.

Yakında gelecek Galaxy Z Flip3 modelin de yerini alacağı telefon gibi günümüz için kalın sayılan çerçevelerin olması bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix Flip’in ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak Xiaomi’nin şu an iki farklı katlanabilir üzerinden çalıştığı, bunlardan bir tanesinin bu yıl satışa çıkacağı söyleniyor.

Xiaomi Mi Mix Fold

Mi Mix Fold gerçekten çok güzel görünen ancak pahalı olan bir katlanabilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Fold için fiyatlar tam olarak şöyle

Model 12 GB RAM + 256 GB depolama için 1.520 dolarlık bir fiyata sahip. 12 GB RAM + 512 GB depolama içinse 1.670 dolarlık bir fiyat verildi.

Telefonun özel bir seramik versiyonu da var. Sürüm, 16 GB RAM + 512 GB depolama için neredeyse 2 bin dolarlık bir fiyata sahip.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor