reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel 2

Captain Marvel 2 filmi ufukta göründü; işte ilk detaylar

Detayları bir süredir belirsiz olan Captain Marvel 2 filmi nihayet ufukta göründü. Brie Larson beyaz perdede rolü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor.

Brie Larson’ın belirsiz açıklamalarından sonra Captain Marvel 2 filminin geleceği için endişe etmeye başlamıştık. Larson yeni filmin çekilip çekilmeyeceğini bilmediğine ve henüz bu konuda görüşmelerin yapılmadığına dair birden fazla açıklama yapmıştı ki nihayet film cephesinden müjdeli haber geldi. Artık sinematik evrenin dördüncü evresiyle beraber kadraja çok daha güçlü kahramanlar ve düşmanlar girerken Carol Danvers da beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. THR‘ın özel haberine göre filmin resmi çalışmaları başlamış durumda. Marvel’ın yeni film için vizyon tarihi olarak 2022’yi hedeflediği kaydediliyor. Dizinin senaryosunun ise önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak gelecek Disney+ televizyon dizisi WandaVision‘ın yazarlarından Megan McDonnell‘ın üstleneceği kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Captain Marvel 2, günümüzde geçecek

Kulislerde konuşulanlara göre ilk filmin senaristleri Anna Boden ve Ryan Fleck ikinci filmde yer almayacak. Ancak ikilinin olası Disney+ serilerini üstlenebileceği kaydediliyor. Marvel’ın film için yönetmen koltuğuna da kadın bir film yapımcısı aradığı belirtilmiş. Filmin konusuna dair herhangi bir detay bulunmazken bu sefer zaman dilimi olarak günümüzde geçeceği söyleniyor. Bildiğiniz gibi ilk film Carol Danvers’ın Captain Marvel’a dönüşümünü kendine konu ediniyordu. Daha sonra kahramanımız Avengers Endgame filminde kısa bir rolde görünmüştü. Marvel’ın konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadığını da belirtelim.

Film için ne yazık ki bir süre bekleyeceğiz. Ancak zaten bunun öncesinde Captain Marvel’ın “dişine uygun” düşmanların kendini göstermesi olası. Bu yıl ise 29 Nisan’da Black Widow ve 6 Kasım’da The Eternals ile dördüncü evrenin kapılarını aralıyoruz.

İlginizi çekebilir

Black Widow yeni fragmanda Taskmaster karşısında