reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

The Witcher anime filmi için resmi Netflix açıklaması

The Witcher hayranlarını heyecanlandıran iddia resmileşti. Netflix konuyla ilgili ilk açıklamayı yaparken önemli bir detay ekledi.

Dizi ekibi The Witcher 2. sezon çekimlerine odaklanmışken, Netflix cephesinden heyecan verici bir haber geldi. Duyuru öncesi iddiaları sızan anime film gerçek oluyor. Twitter üzerinden Netflix’in resmi hesabı tarafından yapılan açıklama şu şekilde: “Dedikodular doğru, yeni bir Witcher hikayesi üzerine çalışılıyor. Anime filmi The Witcher: Nightmare of the Wolf, bizi Kıta’yı tehdit eden yeni bir tehlikeye götürecek.” Yapımın Lauren S. Hissrich’in ekibi ve Legend of Korra‘yı izleyicilerle buluşturan Studio Mir tarafından geliştirileceği kaydediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher anime filmi bir yıldan beri planlanıyormuş

Avatar hayranları tarafından çokça sevilen Legend of Korra’nın ekibinin işi üstleniyor olması elbette karşımıza etkileyici bir iş çıkacağını işaret ediyor. Animasyon tarzı olarak da benzer bir çizgide ilerlenip ilerlenmeyeceği ise şimdilik net değil. Yeni filmin tek seferlik bir iş olup olmadığı da belli değil. Fakat dizinin yaratıcısı Hissrich attığı tweet‘te bu filmi bir yıldan uzun süredir sır olarak sakladığını kaydediyor.

Yapılan açıklama hikayeden çok detay içermiyor. Ancak yan hikaye işleyeceğine inanıyoruz. Dizinin ikinci sezonuna bu filmin doğrudan bir etkisi ise bulunmyor. Şubat ayında çekimleri başlanacak olan ikinci sezon 178 günlük çekim sürecine girmeye hazır. Dizinin ikinci sezonu bizimle 2021’de buluşacak. Ancak anime filmle ilgili tarih detayı verilmemiş. Belki ikinci sezondan önce gelerek aradaki boşlukta hayranları mutlu edebilir. Ancak emin değiliz. Öte yandan hangi tanıdık karakterler olacak, seslendirmeleri oyuncular mı yapacak, bu ve bunun gibi pek çok soru işareti de ne yazık ki cevap bulamıyor.

İlginizi çekebilir

Netflix dizisi Altered Carbon için 2. sezon tarihi göründü!