reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher: Nightmare of the Wolf Netflix

The Witcher: Nightmare of the Wolf için yeni fragman geldi [İzle]

Netflix, WitcherCon’da The Witcher: Nightmare of the Wolf anime filmini de duyurmuştu. İşte bunun için yeni fragman geldi.

WitcherCon’da firma ilk olarak merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezonu için 17 Aralık 2021 tarihini vermişti. Ancak Netflix’in elinde bir The Witcher içeriği daha vardı ve o da The Witcher: Nightmare of the Wolf anime filmiydi.

Bugün taze taze yayımlanan fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz bu film için firmanın resmi açıklaması şöyle:

Netflix, WitcherCon’da 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü yayınlanacak olan The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yayın tahini ve ilk karelerini paylaştı. Anime filmi, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir olan Vesemir’in hikayesini anlatıyor. 

WitcherCon’un ‘Geralt of T-Rivia’lı’ paneline katılan, The Witcher’ın dizi sorumlusu ve The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, hayranlarla Vesemir karakteriyle ilgili ilk bilgilerin yanı sıra filmin yayın tarihi ve afişini de paylaştı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher: Nightmare of the Wolf hakkında verilen diğer detaylar ise şunlar

The Witcher’ın dünyası bu anime filminde genişliyor. Geralt’tan önce, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir Witcher olan Vesemir vardı. Yeni ve tuhaf bir canavar, bir krallığı terörize etmeye başladığında, Vesemir kendisini geçmişinin şeytanlarıyla yüzleşmeye zorlayan korkutucu bir maceranın içinde bulur ve bazı cadılık işlerinin paradan daha fazlası olduğunu öğrenir.

Yönetmen: Han Kwang Il
Senarist: Beau de Mayo
Yapımcılar: Beau de Mayo, Lauren Schmidt Hissrich & Han Kwang
Animasyon Stüdyosu: Studio MIR (The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron: Efsanevi Koruyucu)

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit