reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

Netflix dizisi The Witcher için yeni ikinci sezon fragmanı geldi [İzle]

Merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezonu için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragman ile yeni sezon için daha fazla içerik gösterildi.

Sadece Türkiye’de değil genel olarak merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezon yayın tarihi 17 Aralık 2021 ve dizi için heyecan artıyor. Bu heyecanı biraz önce yayınlanan yukarıda izleyebileceğiniz yeni resmi fragman da ciddi şekilde artırmış durumda.

Bu videoda yeni sezonda bizi bekleyenlere ve eski ile yeni karakterlere, ilginç olarak modern bir müzik eşliğinde göz atıyoruz. Aksiyonun bol olacağı açık olan dizi, ilk sezon sonunda bir araya gelen Rivyalı Geralt ve Prenses Cirilla’nın macerasını yeni bir seviyeye taşıyacak.

Bilmeyenler için The Witcher 2. Sezon Hakkında

“Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük mücadelesi verirken, Geralt’ın genç prensesi koruması gereken çok daha tehlikeli bir şey söz konusudur, çünkü Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Genel olarak The Witcher Hakkında

“Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.”

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit