reklamı kapat

POPÜLER

Netflix, The Witcher

Netflix, The Witcher için ikinci sezon tanıtım videosunu yayımladı [İzle]

Netflix, WitcherCon’da merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezon yayın tarihini duyurdu ve üstüne ilk tanıtımı da yayımladı.

Sadece Türkiye’de değil genel olarak merakla beklenen The Witcher dizisinin ikinci sezon yayın tarihi dün akşam 17 Aralık 2021 olarak açıklandı. Bunun üstüne bizlere ikinci sezon içerisinde nelerin olacağı konusunda fikir veren yukarıdaki ilk ikinci sezon tanıtım videosu geldi.

The Witcher 2. Sezon Hakkında

“Yennefer’ın Sodden Savaşı’nda hayatını kaybettiğine ikna olan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yer olan çocukluk evi Kaer Morhen’e getirir. Kıta’daki krallar, elfler, insanlar ve iblisler buranın duvarlarının dışında üstünlük mücadelesi verirken, Geralt’ın genç prensesi koruması gereken çok daha tehlikeli bir şey söz konusudur, çünkü Prenses Cirilla, içinde gizemli bir güç barındırmaktadır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher Hakkında

“Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.”

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit