reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon Mads Mikkelsen

The Witcher 2. sezon için üzen Mads Mikkelsen iddiası

The Witcher 2. sezon çekimleri başladı. Netflix dizisinin kadrosu için konuşulan isimlerden biri de Mads Mikkelsen. Ancak sonuç mutlu değil.

The Witcher 2. sezon çekimlerinin başlamasıyla beraber oyuncu kadrosuna eklenen isimler de bir bir kendini göstermeye başladı. Netflix dizisinin kadrosu için düşünülen isimlerden birinin ise Mads Mikkelsen olduğu iddia ediliyor. Mikkelsen aslında dizi için ilk kez gündeme gelmiyor. Netflix’in Witcher’ı uyarlayacağı duyurulduğunda hayranlar Mads Mikkelsen’ın Geralt’ı oynamasını umuyordu. Ancak rolü Henry Cavill kaptı. Daniel Richtman’ın paylaşımına göre dizi ekibi Mikkelsen’a ikinci sezon için ulaşmış. Vesemir rolü için Mikkelsen’la görüşüldüğünü kaydeden Richtman, ünlü aktörün rolü reddettiğini belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon için Mads Mikkelsen dışında Michael Keaton’a da gidilmiş

Vesemir rolü için dizi ekibinin Michael Keaton‘a da teklif götürdüğü ancak Keaton’ın da reddettiği kaydediliyor. Serinin hayranları için hayli önemli olan Vesemir rolünü kimin canlandıracağı ise hala açıklanmadı. Hayranlar inatla rol için Mark Hamill’i istiyor. Kulislerde de Hamill en çok konuşulan isimlerden biri. Ancak dizi tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Öte yandan senaryonun nasıl işleyeceğini bilemiyoruz ancak ikinci sezonun başlarında Kaer Morhen’e gitmiş olmayı bekliyoruz. Ciri ile kavuşan Geralt, kızı eğitmek için Witcher’ların karargahına götürecek. Bu durumda resmi açıklamadan önce bir set sızıntısı bizi Vesemir ile buluşturabilir. Dizinin diğer iki Witcher’ı Lambert ve Coen’in oyuncuları ise belli oldu. O haberimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Dizinin ikinci sezonunun ağırlıklı olarak üçüncü kitap olan Elflerin Kanı’nı kendine temel alacağını düşünüyoruz.

The Witcher 2. sezon bölümleriyle 2021‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Şimdilik net bir yayın tarihi ise ne yazık ki bulunmuyor. Dizinin yeni sezonundan set sızıntılarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 4. sezon teorilerini doğrulayan sürpriz