reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesinin kullanışlı Windows 10 desteği

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S20 ailesi ve Samsung Galaxy Z Flip, Windows 10 kullanıcılarını sevindirecek bir desteğe sahip.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra ve tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceğiniz katlanabilir telefon Galaxy Z Flip, ortaya çıktığı kadarıyla Your Phone uygulaması üstünden cihazlar arası kopyala-yapıştır desteğine sahip. Fotoğraf ve metinler için çalışan süreç, temel olarak telefonda yaptığınız bir kopyalama işlemini Windows 10 bilgisayarınıza hızlıca yapıştırmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda ters şekilde de çalışan süreç, aşağıda görebileceğiniz gibi Your Phone Windows uygulaması içerisinden aktif edilerek çalışıyor. Aktarım yapılan fotoğrafları 1 MB’a düşürdüğü aktarılan özellik, gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Microsoft ile daha önce de ortaklıklar yapan Samsung, bu konuda kullanıcıları fazlasıyla memnun ediyor. Biliyorsunuz bu faydalı imkan Apple tarafından Mac ile iPhone’lar arasında da aktif olarak sunuluyor.

Samsung Galaxy S20
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip Türkiye’de kaça satılıyor?

Galaxy S20 modeli için 128 GB fiyatı 7.799 TL seviyesinde yer alıyor. Kişilerin 128 GB Galaxy S20 Plus için 9.299 TL vermesi gerekiyor. Ailenin en üstündeki model olan Galaxy S20 Ultra ise 128 GB için tam 11.999 TL fiyat etiketine sahip. Galaxy Flip içinse 13.499 TL gibi çok yüksek bir fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu ile tanışın