reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Windows 10 Your Phone telefonunuz uygulaması
Microsoft Windows 10 Your Phone telefonunuz uygulaması

Windows 10’un Android kullanıcılarını sevindiren “Your Phone” uygulamasına beklenen özellik geldi

Microsoft, Android ve Windows 10 arasındaki sınırı kaldıran uygulaması Your Phone (Telefonunuz) için beklenen özelliği sonunda kullanıma sundu.

Türkiye marketinde direkt olarak “Telefonunuz” olarak yer alan Your Phone uygulaması, kullanıma çıktığında birçok konuda kısıtlamalara sahipti. Ancak firma elbette uygulaması üzerinde çalışmayı sürüdürüyor. İşte bu doğrultuda artık uygulama Android cihazlara gelen bildirimlere direkt olarak bilgisayarınız üzerinden erişim sağlamanıza ve bu bildirimleri yönetmenize imkan tanıyor. Tüm Windows 10 kullanıcıları için gönderilen güncelleme, uygulamayı artık en başta olması gereken yapıya ulaştırıyor ve çok daha kullanışlı hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows 10 için sunulan Your Phone uygulaması hakkında firmanın resmi açıklaması ise şöyle

“Telefonunuzu seviyorsunuz. O da sizi seviyor. Kısa mesaj göndermek için onu aramanıza gerek yok. Artık fotoğrafları kendi e-posta adresinize atmanıza gerek kalmayacak. Telefonunuz uygulaması ile telefonunuzdaki fotoğraflara, kısa mesajlara ve daha fazlasına bilgisayarınızdan anında erişim sağlayın. Android cihazınıza bir resim tutturun ve bilgisayarınızda görüntüleyin. Telefonunuz uygulaması ile Android telefonunuzdaki fotoğraflara bilgisayarınızdan anında erişim sağlayın. Artık fotoğrafları kendi e-posta adresinize atmanıza gerek kalmayacak.

Sununuza bir fotoğraf mı eklemeniz gerekiyor? Özçekiminize biraz çeki düzen mi vermek istiyorsunuz? Sürükleyin ve bırakın. Bilgisayarınızdan kısa mesaj atın. Artık daha kolay. Arkadaşlarınıza kısa mesaj gönderin, toplu mesajlaşın ve klavyenizle yazın; Telefonunuz uygulaması, bilgisayarınızdan Android kısa mesajları göndermenizi ve onları görüntülemenizi sağlar. Windows 10 Ayarlar’da veya Telefonunuz uygulaması üzerinden Android telefonunuzu bilgisayarınızla bağlamanız gerekir. Microsoft’tan cep telefonunuza indirmeniz ve kurulum komutlarını izlemeniz gereken bir uygulama alacaksınız. Android 7.0 ve üzeri gereklidir. “

İlgili Video

Firmanın bilgisayar modellerinden Surface Go