reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ailesi ve Z Flip’in güzel Windows 10 özelliği

Üç farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S20 ailesi ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip için beklenen Windows 10 özelliği geldi.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus, Galaxy S20 Ultra ve katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip, geçtiğimiz ay Your Phone uygulaması üstünden cihazlar arası kopyala-yapıştır desteğine sahip olacak haberleriyle gündeme gelmişti. İşte bu destek / özellik son çıkan Windows 10 Insider Preview Build 19582.1001. sürümü ile kullanıma açıldı. Yakında tüm kullanıcılar için de geleceği aktarılan özellik, telefonların sahipleri için gerçekten çok güzel görünüyor. Samsung ile Microsoft ortaklığının bir meyvesi olan bu altyapı, açıklandığı kadarıyla fotoğraf ve metinler için de çalışıyor ve temel olarak telefonda yaptığınız bir kopyalama işlemini Windows 10 bilgisayarınıza yapıştırmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda bilgisayardan telefona doğru da çalışan süreç, Your Phone Windows ve mobil uygulaması içerisinden aktif edilerek çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip çok dikkat çeken telefonlar oldu

Yüksek fiyatlarına rağmen ses getirmeyi başaran telefonlar, şu an Türkiye’de resmi olarak satın alınabiliyor. Hatta Galaxy S20 ailesi için üçüncü parti satış kanallarında indirimler dahi başlamış durumda. Henüz katlanabilir telefon Galaxy Z Flip için bir indirim ise görünmüyor. Telefon tam 14.499 TL‘ye satılıyor. Bu da gerçekten Türkiye pazarında nefes kesiyor. Modelin yurt dışında da hiç ucuz olmadığını belirtmek gerekiyor. 1.000 dolar ve üstü telefonlar yurt dışında da inanılmaz pahalı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu ile tanışın