reklamı kapat

POPÜLER

The Witcher

The Witcher hayranlarını heyecanlandıracak film iddiası

Netflix imzası taşıyan The Witcher kısa sürede büyük beğeni topladı. Bu dünya yakında bir parça daha genişleyebilir. En azından son söylentiler öyle düşündürüyor.

Başrolünde Henry Cavill‘ın yer aldığı The Witcher’ın son zamanlarda en beğenilen ve en çok konuşulan işlerden biri olduğu ortada. Hatta Netflix’in son açıklamalarına bakılırsa dizinin açılışı platform açısından büyük bir rekora imza atmış oldu. Bu da yeni sezonun ve bu dünyayla bağlantılı projelerin revaçta olduğu anlamına geliyor. Elbette göz ardı etmemek gerekiyor ki, popülerlik söylentileri de beraberinde getiriyor. Üstelik bu söylentilerin bazıları fazlasıyla heyecan uyandırıyor.

The Witcher animasyon filmi

Redanian Intelligence sitesi tarafından paylaşılan söylenti de büyük heyecan yarattı. The Witcher’ın hayran sitesi olarak yola çıkan bu platformda yeni bir animasyon dizinin yolda olduğu bilgisi yer alıyor. Üstelik söylenenlere göre projenin ismi bile belli: The Witcher: Nightmare of the Wolf. Projenin senaryosunu üçüncü bölümü de kaleme alan Beau DeMayo’nun yazacağı ifade ediliyor. Farklı kaynaklar ise Nightmare of the Wolf isimli bu animasyon filmin ilk sezonla ikinci sezon arasında geçeceğini iddia ediyor. Fakat ne proje, ne de bu proje hakkında söylenenlerin kesinliği bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher: Nightmare of the Wolf animasyon filminin söylentileri hayranlar arasında büyük bir sabırsızlığa neden oldu. Umuyoruz ki Netflix yakında bu projenin gerçekten varolduğunu açıklar ve herkes rahat bir nefes alır.

İlginizi çekebilir

Altered Carbon 2. sezon tarihi