reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon ile değiştirilecek detay

The Witcher 2. sezon öncesi dizi yaratıcısı yeni açıklamalar yaptı. Netflix dizisi kostüm eleştirilerini de dinlemiş gibi görünüyor.

The Witcher 2. sezon çekimleri öncesi yeni sezonda yapılacak bazı değişiklikler ortaya çıktı. Netflix dizisi ilk sezonunda farklı zaman dilimlerini bir arada sunmasının yanı sıra kostüm tarafında da bazı eleştiriler almıştı. O eleştirilerden biri Nilfgaard askerlerinin zırhları üzerineydi. İkinci sezonda anlatımın zaten daha lineer olacağı açıklanmıştı. Şimdi dizi yaratıcısı Lauren Hissrich, ikinci sezonda yapılacak yeni değişikliği de açıkladı. Nilfgaardlıların zırhlarının tasarımında farklılık görmeye hazır olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon, ilk sezondan öğrendiklerini geliştirecek

Writer Experience‘a konuşan Hissrich yeni sezonla ilgili şu cümleleri kuruyor: “The Witcher’la ilgili her şey benim için bir öğrenme süreciydi. İlk sezonun ardından yeniden bu evrene geri dönmenin güzelliği. İkinci sezon çok heyecan verici. Bu aynı zamanda ilk sezondaki hatalarımıza dönüp bakmamız ve düzeltmemiz için bir şans. Hikayeyi daha iyi anlatmak, bazı detayları geliştirmek, nelerin işe yaramadığını çözüp onlardan kurtulmak ve yeniden başlamak… Nilfgaard zırhı tamamen farklı olacak. İkinci sezonla beraber geri dönüp hatalarınızı düzeltme şansı elde ediyorsunuz.

Hissrich, yeni zırh tasarımına ilişkin detayları ise ne yazık ki paylaşmıyor. “Tamamen farklı olacak” cümlesi ise büyük bir değişimin bizi beklediğinin habercisi. Ancak elbette iki sezon arasında kopukluk yapacak kadar büyük bir değişim olmaz diye düşünüyoruz. Dizinin ikinci sezonu için önümüzde bir hayli vakit olduğunu kaydedelim. Net bir tarih açıklaması olmasa da 2021‘den önce Netflix kütüphanesinde yayınlanmayacağı geçmişte kaydedilmişti. The Witcher 2. sezon çekimleri Şubat 2020’de başlayacak. Bu süre zarfında Netflix’in duyurduğu Witcher anime filminin konusuna dair detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?