reklamı kapat

POPÜLER

otomobil youtube

Otomobil tutkunlarının bayılacağı YouTube kanalı [Video]

Sıkı otomobil tutkunlarını çok memnun edecek bir YouTube kanalıyla daha karşınızdayız. Bu kanalda tahmin ettiğinizden çok daha fazlası var.

Advertisement

Bildiğiniz üzere günümüzde birçok otomobil odaklı video yayımlayan YouTube kanalı bulunuyor. İşte bu kanalların dikkat çekenlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu konuda mutlaka takip etmenizi önerdiğimiz son kanal ise yakında 6 milyon aboneye ulaşacak ChrisFix oluyor. Direkt olarak buradan abone olabileceğiniz bu kanalda otomobil ile alakalı aklınıza gelebilecek hemen her türlü içerik yer alıyor. Kanaldaki genelde POV olarak çekilen “inanılmaz detaylı” videolar, özellikle tamir / bakım sürecine odaklanıyor. ChrisFix tarafından hazırlanan videolar arasında su pompası değiştirme, LED ışık bağlama, motor temizliği yapma, yağ değiştirme, filtre değiştirme, elektronik sorunları tespit etme ve çözme yanında vites kutusu değiştirmenin nasıl yapılacağı dahi gösteriliyor. Aynı zamanda iç / dış temizlik ve çizik / darbe tamiri konusunda da detaylı videolar hazırlayan YouTube kanalı, hepsine ek olarak bir drift otomobili de oluşturuyor. Kanaldaki videolar sayesinde Ford Mustang üstüne kurulan bir drift aracının nasıl hayat bulduğunu görebiliyorsunuz. Tamamen İngilizce olmasına rağmen çok derin bir İngilizce gerektirmeyen videolar, kesinlikle otomobil tutkunlarını saatlerce başında tutacak türden.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Size daha önce de güzel bir YouTube kanalı tanıtmıştık

Bahsettiğimiz bu kanal buradan abone olabileceğiniz Joe Black. Bu kanal birçok benzerinde farklı olarak sürülen araçların POV videolarına odaklanmış. Herkese yönelik araçlara yer veriyor olmasıyla da beğeni toplayan kanal, araçları birinci derece görüş açısıyla görmek isteyenler için gerçekten inanılmaz büyük bir kaynak konumunda yer alıyor. Şu an itibariyle tam 416 farklı POV otomobil videosu yer alan kanal, hiçbir konuşma ya da müzik kullanmadan video çekmeyi sürdürüyor. Kanaldan hemen her gün yeni bir video geliyor.