reklamı kapat

POPÜLER

youtube otomobil kanalları

Otomobil tutkunlarının başından kalkamayacağı YouTube kanalı [Video]

Sıkı otomobil tutkunlarını çok memnun edecek bir YouTube kanalıyla daha karşınızdayız. Bu kanalda gerçekten inanılmaz araçlar sizleri bekliyor.

Günümüzde birçok otomobil odaklı video yayımlayan YouTube kanalı bulunuyor. İşte bu kanalların dikkat çekenlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu konuda mutlaka takip etmenizi önerdiğimiz son kanal ise 2 milyondan fazla aboneye sahip ulaşacak AutoTopNL oluyor. AutoTopNL, hız sınırının olmadığı Alman otobanlarına erişim sağlamasıyla fark yaratan kanallar arasında yer alıyor. Bu sayede test etme şansı elde ettiği araçları son hızlarına kadar zorlayan kanal, POV formatını benimsiyor ve genelde içerisinde hiçbir konuşmanın olmadığı videolar çekiyor. Bu videolarda direkt olarak performans ve araç sesine odaklanılıyor. Zaman zaman araçların İngilizce olarak tanıtıldığı “inceleme videoları” da yayımlayan YouTube kanalı, gerçekten inanamayacağınız otomobillere erişim sağlıyor ve hemen her gün yeni bir video yayımlıyor. Bu araçlar arasında stok hiper / süper otomobiller yanında özel modifiye edilmiş 260 beygir gücünde Honda Civic Type R ya da tam 1.200 beygir gücünde yukarıda fotoğrafını gördüğünüz Nissan GTR gibi modeller de yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Size daha önce de AutoTopNL ile benzer sayılacak güzel bir otomobil odaklı YouTube kanalı tanıtmıştık

Bahsettiğimiz bu kanal buradan abone olabileceğiniz Joe Black. Bu kanal birçok benzerinde farklı olarak sürülen araçların POV videolarına odaklanmış. Herkese yönelik araçlara yer veriyor olmasıyla da beğeni toplayan kanal, araçları birinci derece görüş açısıyla görmek isteyenler için gerçekten inanılmaz büyük bir kaynak konumunda yer alıyor. Şu an itibariyle tam 500’den fazla POV otomobil videosu yer alan kanal, hiçbir konuşma ya da müzik kullanmadan video çekmeyi sürdürüyor. Kanaldan hemen her gün yeni bir video geliyor.