reklamı kapat

POPÜLER

Netflix'in Captain Marvel yıldızı Brie Larson'a özel paylaşımı

Captain Marvel yıldızına özel Netflix paylaşımı

Vizyonda esip gürleyen Captain Marvel, ne yazık ki Netflix kütüphanesine gelmeyecek. Ancak çevrim içi platform filmin yıldızı Brie Larson‘ı kendisine bağlayacak küçük noktayı bulmuş gibi görünüyor.

Brie Larson başrolündeki Captain Marvel, hayli güçlü bir açılışla vizyon macerasına başladı. Filmin başarısıyla beraber Larson’a da tebrikler yağarken, aynı zamanda yıldız oyuncu pek çok izleyici için de “idol” konumuna gelmiş durumda. Bu da beraberinde tabii ki Larson’ın “özel biri” olduğu düşüncesini ön plana çıkarıyor. Her ne kadar Disney tüm Marvel filmlerini Netflix kütüphanesinden çekse de, Netflix bir şekilde Captain Marvel yıldızını kendi yapımlarıyla ilişkilendirecek eğlenceli detaylar bulunuyor. Platformun son Instagram paylaşımında Larson’ın “özel biri” olduğu, Umbrella Academy referansıyla destekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Umbrella Academy’nin özel çocukları

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, platformun özel dizisi ve aynı zamanda bir çizgi roman uyarlaması olan Umbrella Academy, özel güçleri olan çocukların bir araya getirilmesi ve daha sonra pek de parlak gitmeyen bir takım olayları konu alıyordu. 1 Ekim 1989’da o güne kadar hamile olmayan 43 kadının bir anda çocuk doğurmasıyla başlayan macerada sadece 7 çocuk bulunabilmişti. Netflix’in paylaşımı 8. çocuğun Brie Larson olduğu imasını taşıyor. 1 Ekim 1989 doğumlu olan Larson’la hazırlanan görsel ise esasen bir Tumblr kullanıcısı tarafından paylaşılmış.


Platform her ne kadar filmi kütüphanesine ekleyemese de çeşitli göndermelerle kendi yapımını tanıtmaktan da geri kalmıyor. Hayli ilginç, keyifli ve Gerard Way tarafından kaleme alınmış bir çizgi romanın uyarlaması olan The Umbrella Academy ile ilgili incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

The Umbrella Academy fragmanı