reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi Brie Larson Captain Marvel kutlaması

Brie Larson’ın Captain Marvel kutlaması

Captain Marvel filminin 1 milyar dolar kulübüne katılması sonrası Brie Larson Twitter üzerinden bir kutlama mesajı yayınladı.

26 Nisan’da vizyondaki yerini alacak olan Avengers Endgame öncesi, Captain Marvel da 1 milyar dolar kulübüne girmeyi başardı. Kuzey Amerika’da 358 milyon dolar, deniz aşırı ülkelerde ise 645 milyon dolar gişe elde eden film, kadın başrollü süper kahraman filmlerine olan güveni de sağlamlaştırdı. Disney’in 1 milyar dolar gişe sınırını geçen 18. filmi olan Captain Marvel, Marvel Sinematik evreninde ise Avengers: Infinity War, Black Panther, The Avengers, Captain America: Civil War, Avengers: Age of Ultron ve Iron Man 3’ün olduğu ekibe dahil oluyor. Marvel Sinematik Evreni’nin elde ettiği kolektif kazanç ise 18,5 milyar dolar. Filmin yıldız oyuncusu Brie Larson da bu başarıyı Twitter üzerinden kutladı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“1 milyar kulübüne katıldık”

Larson attığı tweet’te şunları dile getiriyor: “Carol Danvers bir milyar kulübüne katıldı! Bu kilometre taşını geçmemize yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürler. Bu karakteri dünya ile paylaşmak büyük zevkti. Cosplayleri, hayran çalışmalarını ve kahramanımızla ilgili tutkulu cümleler görmeyi seviyorum. Şimdi daha yükseğe!

Captain Marvel’ın 1 milyar kulübüne girişinin ardından Avengers Endgame ise 2 milyarlık gişe beklentisini aşacak gibi görünüyor. Küçük bir hatırlatma yapmak gerekirse; Avengers: Infinity War 2,04 milyar dolar gişe ile hem 2 milyar sınırını geçmiş hem de 2018’in en çok kazandıran filmi olmuştu. Avengers Endgame’den de böyle bir performans beklenirken birkaç ay içinde Marvel Sinematik Evreni’nin toplam gişesinin 20 milyar doları aşacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı