reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Captain Marvel’ın ağzından Avengers Endgame önlemleri

Captain Marvel karakterine hayat veren Brie Larson, Avengers Endgame konusunda ağzından bir şeyler kaçırmasının mümkün olmadığına inanıyor. Bunun için de oldukça geçerli bir sebebi var.

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame hakkındaki detayları gizli tutmak için elinden geleni yaptığını biliyoruz. Hatta Tom Holland ve Mark Ruffalo gibi ağzından laf kaçıran oyuncular için ekstra önlemler alındığını da öğrenmiştik. Ancak görünen o ki bu önlemler belli isimlerle sınırlı kalmadı. Captain Marvel karakteriyle beyaz perdede boy gösteren Brie Larson çekim sürecinin nasıl ilerlediğini şu sözlerle açıkladı:

“Avengers Endgame’de tam olarak ne çektiğimiz konusunda bilgim yok. O yüzden filmin nasıl olacağını da bilmiyorum. Captain Marvel’ın yer aldığı sahnelerde başka kimler var, onu bile bilmiyorum. Genel olarak filme dair net bir fikrim yok. Çekimler öncesinde sabahtan bana ilgili senaryo sayfalarını veriyorlardı. Ben sadece kendi karakterimle ilgili kısımları görebiliyordum. Tüm sayfada benim repliklerim haricindeki cümleler karalanmış oluyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Brie Larson’ın bu açıklamasıyla anlıyoruz ki onun ağzından herhangi bir detayı kaçırması mümkün değil. Çünkü sevilen oyuncunun kendisi de filmde tam olarak neler yaşandığını bilmiyor. Asıl merak ettiğimiz ise bu gizlilik her oyuncu için mi geçerliydi, yoksa olan biten her şeyden haberdar olan isimler var mıydı?

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı