reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi
Yüzüklerin Efendisi

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni fotoğraflar paylaşıldı

Amazon tarafından büyük bir bütçe ile hazırlanan Yüzüklerin Efendisi dizisinden bu sefer video değil fotoğraflar geldi.

Alışveriş devi Amazon’un Prime Video özelinde 500 milyon dolardan fazla devasa bir bütçe ile hazırladığı Yüzüklerin Efendisi dizisi, direkt olarak The Lord of the Rings: The Rings of Power ya da Türkçe karşılığıyla Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri adı altında yolda bulunuyor. Twitter üzerinden çok sayıda video ile gündemde tutulan dizi, bu sefer Entertainment Weekly tarafından paylaşılan yukarıda görebileceğiniz fotoğraflar ile ses getirdi. Bu fotoğraflarda dizide yer alan bazı önemli karakterler (Míriel, Isildur, Galadriel, Elendil, Pharazôn gibi) ve yönetmen Wayne Che Yip’in Cynthia Addai-Robinson ve Trystan Gravelle ile olan görüşmesi gözler önüne seriliyor.

Dizi, halen bilmeyenler için J. R. R. Tolkien’in The Hobbit ve The Lord of the Rings kitaplarındaki olaylardan binlerce yıl öncesini anlatacak ve söylendiği kadarıyla Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek.

Dizide Robert Aramayo, kapakta gördüğünüz Morfydd Clark, Maxim Baldry, Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman ve Sara Zwangobani gibi oyuncular yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game Of Thrones kadar büyük bir global etki yaratması beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022 tarihinde ilk sezonu ile Prime Video üzerinden yayınlanacak. Yapıldığı görülen bazı içeriksel değişiklikler ve karakterler nedeniyle fanlar arasında şimdilik ciddi şekilde tartışma yaratan Yüzüklerin Efendisi dizisi, oldukça etkileyici bir şov karşımıza getirecek gibi duruyor.

Yüzüklerin Efendisi dizisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi