reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Batman yıldızı Robert Pattinson’ın oyunculuk tercihleri

The Batman filminin başrolünü üstlenecek olan Robert Pattinson son yıllarda bir açıdan birbirine benzeyen karakterleri canlandırmayı tercih ettiğini açıkladı.

Batman’in başrolü olması sebebiyle dikkatleri üzerine çeken Robert Pattinson genellikle Twilight serisiyle tanınıyor. Bunun yanında onu Harry Potter and the Goblet of Fire seven pek çok izleyici de var. Fakat Robert Pattinson son yıllarda daha ciddi roller üstlenmeyi tercih ederek oyunculukta başarılı olduğunu kanıtlamayı yercih etti. Ana akım filmlerden uzak durması, farklı yönetmenlerle çalışması kendini geliştirmesine yardımcı oldu. Son yıllardaki bu oyunculuk tercihinin onu bir noktaya ittiği ortaya çıktı.

Batman yıldızının değişen tercihi

Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde yer aldığı Dior reklamı sonrasında Vanity Fair‘a konuştu. Son yıllarda hayat vermeyi tercih ettiği karakterlerin bir benzerliği olduğunu anlattı. Başarılı oyuncu şu sözleri sarf etti: “Son beş veya altı senedir sadece tuhaf tiplere hayat vermeyi tercih ediyorum. Bu açıdan Dior reklamında rol almak rahatlatıcıydı. Tamamen karanlık taraf tarafından ele geçirilmiş gibi hissetmememi sağladı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Pattinson, Bruce Wayne‘i de “tuhaf tipler” kategorisinde değerlendiriyor mu, bilmiyoruz. Fakat daha önceki açıklamaları onu süper kahraman gibi görmediği, daha insanı yanı bulunan bir karakter olduğunu düşündüğü yönündeydi. Rolü de bu sebeple kabul ettiğini biliyoruz. Özetle Batman ‘in de bu kategoride değerlendirilmesi mümkün.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası