reklamı kapat

POPÜLER

Batman

Yeni Batman Robert Pattinson için Christian Bale yorumu [Video]

Yönetmen Matt Reeves’in çektiği Batman filmi başrole Twilight yıldızı Robert Pattinson‘ı oturturken bu karara “Kara Şövalye” Christian Bale‘den de yorum geldi.

Ben Affleck’in kadrajdan çıkmasıyla beraber Matt Reeves’in yöneteceği The Batman filmi için yeni başrol de geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Şimdilerde Christopher Nolan’ın sabırsızlıkla beklenen Tenet filminde başrolü üstlenen eski Twilight oyuncusu Robert Pattinson, meşaleyi Affleck’ten alarak kendini Bruce Wayne’in ayakkabılarının içinde buldu. Bu karar ise hayranları ikiye bölmüş durumda. Bazıları Pattinson’ına karşı şüpheli yaklaşırken bazıları da rol için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyor. Peki ama gönüllerin vazgeçilmez Batman’i Christian Bale ne düşünüyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Batman Robert Pattinson’a Christian Bale desteği

The Dark Knight serisiyle beraber unutulmaz Batman’ler listesine adını yazdıran Bale ise yeni aktörün karşılaştırılacağı “mecburi” isimlerden. Affleck’in de geçtiği yollardan geçmeye hazırlanan Pattinson’la ilgili Bale’in yorumu ise net. Variety‘e konuşan aktör “İyi bir seçim. Çok ilginç biri. İlginç bir şeylerle karşımıza çıkacağına eminim.” diyor.

Bale’in Pattinson’a bir tavsiyesi olup olmadığı sorulduğunda ise aktör şu cevabı veriyor: “Ben için verdiğim tavsiyeyle aynı. Tek başına tuvalete çıkabilmelisin. Tek başına tuvalete gidemediğinde kendini pek de süper kahraman gibi hissetmiyorsun.

Batsuit’in yarattığı zorluklara gönderme yapan Bale çok da haksız sayılmaz. Benzer bir konuda Pattinson da açıklama yapmış ve kıyafeti giyebilmek için pek çok insandan yardım alması gerektiğini belirtmişti. Pattinson’ın Batman rolünü ise 2021’e kadar göremeyeceğiz. Çünkü filmin çıkış tarihi 25 Haziran 2021. Bale’in Variety’e verdiği açıklamayı haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video