reklamı kapat

POPÜLER

the batman

Robert Pattinson’dan The Batman öncesi itirafı

The Batman filminin başrolü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Robert Pattinson kısa süre önce yaşadığı zorluklarla ilgili konuştu. Oyuncunun kariyerinde ciddi bir durgunluk yaşamaktan kıl payı kurtulduğu ortaya çıktı.

Robert Pattinson’ın son yılların başarılı oyuncuları arasında yer aldığını biliyoruz. Twilight sonrası kendini farklı projelere veren İngiliz oyuncu bu alandaki yeteneğini kanıtladı. Son olarak Christopher Nolan’ın Tenet filminde yer aldı. Şimdilerde de Matt Reeves‘in yönettiği The Batman’in çekimleri devam ediyor. Fakat son yıllarda bağımsız filmlerde rol almayı tercih etmesi Robert Pattinson’ın kariyerini durma noktasına getiriyordu. Süreci tersine çeviren Christopher Nolan‘ın Tenet teklifi oldu. Pattinson böylece The Batman öncesindeki durgunluğun son bulduğunu şöyle anlatıyor:

The Batman öncesi durgunluğu

“Bir önceki seneye gerçek anlamda işsiz olarak başlamıştım. Menajerimin beni arayıp ‘Şu aralar kimsenin listesinde değilsin. Yer aldığın filmlere gelen yorumların hepsi olumlu ama hiçbiri popüler değil.’ demişti. Bu konuşmadan tam bir hafta sonra menajerim beni yeniden aradı ve ‘Christopher Nolan’ın yeni filminde rol almak ister misin?’ diye sordu. Bir hafta önceki durumdan ötürü ‘Bu nasıl oldu?’ diye hayret ettiğimi hatırlıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Christopher Nolan’ın Tenet teklifi sonrasında The Batman geldi. Böylece Robert Pattinson kariyerinde yaşanacak ciddi bir durgunluk döneminin önüne geçmiş oldu. Oyuncunun her iki projesi de büyük bir merakla bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Joker’in son fragmanı