reklamı kapat

POPÜLER

Tenet

Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet için üzücü haber

Christopher Nolan’ın merakla beklenen yeni filmi Tenet filminin vizyon tarihi ertelendi. Bu yılın en iddialı yapımlarından biri olacağına kesin gözüyle bakılan film ilk etapta temmuz ayında vizyona gireceği belirtilmiş ve ardından çıkışı ağustos ayında ertelenmişti.

Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle Tenet filminin vizyon tarihinin süresiz olarak ertelendiği ifade ediliyor. Koronavirüs salgını sebebiyle sinema salonlarının halen kapalı olması Warner Bros. şirketinin bu kararı almasında etkili görünüyor. Koronavirüs salgını, dünya çapında film ve televizyon yapımlarının çıkış tarihlerinin ertelenmesine neden oldu. Bazı yapımların çıkış tarihlerinin 2021 yılın ertelendiği ifade ediliyor. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Tenet’ın da 2021 yılında vizyona girmesi kuvvetle muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tenet filminin kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor?

Batman serisi, Inception ve Interstellar filmleriyle otoriteler tarafından tam not alan Nolan yeni filmiyle de iddialı geliyor. Filmin başrolünde John David Washington karşımıza çıkıyor. Washington’a da Batman filminde başrolde izleyeceğimiz Robert Pattinson eşlik ediyor. Filmin konusu netlik kazanmasa da Variety, Tenet’ın casusluk odaklı bir film olacağını belirtiyor. Tenet isimli filmde biraz önce belirttiğimiz oyuncular dışında Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clemence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Caine gibi ünlü isimler de yer alıyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz filmin fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.