reklamı kapat

POPÜLER

Black Adam

Dwayne Johnson’dan heyecan uyandıran Black Adam açıklaması

Son zamanlarda pek çok farklı filmde seyretme fırsatı yakaladığımız Dwayne Johnson‘ın Black Adam filmiyle ne zaman izleyici karşısına çıkacağı çok merak ediliyor. Sevilen oyuncu yaptığı açıklamayla DC hayranlarının yüreğine su serpen detaylar paylaştı.

Bildiğiniz gibi bir süre önce Dwayne Johnson da DC sinema evrenine dahil oldu. Onun Black Adam karakterine hayat vereceği açıklandı. Bu karakteri Shazam’ın solo filminde ana kötü olarak görmeyi bekliyorduk. Fakat Warner Bros. plan değişikliğine gitti. Black Adam’ın kendi solo filmiyle izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. O zamandan beri çekimlerin başlangıç tarihi ve filmin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. Warner Bros. sessizliğini korurken filmin başrolünü üstlenecek olan Dwayne Johnson gelecek yılki programını açıkladı. Böylece her şey netlik kazandı.

“Önümüzdeki senenin başında Jumanji 3’ü çekeceğiz gibi görünüyor. Eğer her şey iyi giderse daha sonra Red Notice’in çekimleri başlayacak. Rawson Thurber ve Gal Gadot ile birlikte rol alacağız. Black Adam’ın da sene sonunda prodüksiyon çalışmalarına başlayacağını tahmin ediyorum. Her şey şahane gidiyor. Senaryo güzel ilerliyor. Şu an sonuçtan memnunuz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dwayne Johnson’ın sözlerinden henüz Black Adam’ın çekim tarihinin netlik kazanmadığını anlaşılıyor. Buna rağmen çekimlerin 2019 sonunda başlaması bekleyişin çok uzun sürmeyeceğine işaret ediyor. Bakalım DC, Dwayne Johnson’ın desteğiyle aşama kaydedebilecek mi?

İlgili video

Justice League fragmanı