reklamı kapat Samsung Space Monitor

POPÜLER

Avengers 4

Samuel L. Jackson’dan Avengers 4 ipucu

Marvel‘ın büyük heyecanla beklenen projesi Avengers 4 için ortaya çıkan her detay büyük ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak Nick Fury karakterine hayat veren Samuel L. Jackson’ın paylaşımı dikkatleri çekmeyi başardı. Peki bu paylaşım nasıl bir ipucu içeriyor?

Bildiğiniz gibi Nick Fury Marvel Sinematik Evreni’nde önemli bir yere sahip. SHIELD‘ın başında yer alarak Avengers üyelerinin bir araya gelmesinde büyük bir rol oynamıştı. Onu son olarak Avengers Infinity War‘un sonunda gördük. Maria Hill ile gerçeklikten silinmeden önce Captain Marvel’a mesaj göndermeyi başardı. Biliyoruz ki Nick Fury‘nin genç halini Captain Marvel’ın solo filminde göreceğiz. Samuel L. Jackson’ın paylaştığı yeni fotoğraflar ise Avengers 4‘te geri döneceğine işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jackson’ın kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarda Nick Fury’nin kartı, saç ve sakalı, yüzündeki pençe izleriyle göz bandı dikkat çekiyor. Tüm bunların bir ipucu olduğunu tahmin ediyoruz fakat tam olarak neye işaret ettiğini çözebilmiş değiliz. Öte yandan asıl önemli olan Nick Fury‘nin Avengers 4’te görüneceğinin netlik kazanması. Çünkü bu fotoğrafların Captain Marvel setinden olmadığını biliyoruz. Merakla beklenen filmin çekimleri çoktan bitti. Bakalım Nick Fury ve diğer kahramanların Avengers 4 dönüşü nasıl gerçekleşecek?

 

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası