reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers Infinity War’un kesilmiş sahneleri ne zaman geliyor? [Video]

Marvel’ın aylardır gündemden düşmeyen projesi Avengers Infinity War bir süre daha adından bahsettirecek gibi görünüyor. Süper kahramanların Thanos‘a karşı mücadele verdiği filmin dijital platformlara ne zaman düşeceği belli oldu.

Advertisement

Yönetmenliğini Joe ve Anthony Russo‘nun üstlendiği Avengers Infinity War nisan ayının sonunda izleyici karşısına çıktı fakat etkisi hala devam ediyor. Thanos’un yaptıklarının ardından kahramanlarımızın yola nasıl devam edeceği merak ediliyor. Avengers 4 hakkındaki her ipucu da büyük ilgi uyandırıyor. İşte bu sebepten Avengers Infinity War‘un silinmiş sahneleri uzun zamandır bekleniyordu. Tüm bunların da filmin Blu-ray versiyonuyla gün yüzüne çıkması bekleniyor. Beklenen duyuru ise Black Panther’e hayat veren Chadwick Boseman‘dan geldi. Sevilen oyuncu şahsi Twitter hesabı üzerinden Avengers Infinity War için yeni bir tanıtım paylaştı. Bu sayede filmin dijital platformlara ve DVD raflarına düşeceği tarih belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4K Ultra HD kalitesindeki Avengers Infinity War dijital platformlarda 31 Temmuz‘dan itibaren yerini alacak. Ardından 14 Ağustos‘ta filmin Blu-ray versiyonu satışa çıkacak. Merakla beklenen silinmiş sahneler, kamera arkası görüntüleri ve ekip sohbetleri de böylece gün yüzüne çıkacak. Chadwick Boseman’ın bu duyuru için paylaştığı tanıtımı haberimizin girişindeki videoda bulabilirsiniz.