reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6 setinde Superman etkisi [Video]

Başarılı isimleri bir araya getiren Görevimiz Tehlike 6‘ya dair ilk detaylar geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Filmin ekibi bu haberlerin ardından The Graham Norton Show’a konuk oldu. Bu programda Henry Cavill’ın Superman oluşunun sette yarattığı etki ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Henry Cavill son yıllarda Superman rolüyle izleyici karşısına çıkıyor. Dolayısıyla bu karakterle özdeşleştiğini söylesek, yanlış olmaz. Kahraman olarak görmeye alıştığımız oyuncu Görevimiz Tehlike 6’da hikayenin kötüsü olarak karşımıza gelecek. Fakat bu onun Superman ile bağlantısının unutulduğu anlamına gelmiyor. The Graham Norton Show‘a katılan Simon Pegg sette yaşadıkları eğlenceli anlardan birini izleyicilerle paylaştı.

“Paris’ta arabayla kovalamaca sahnesi çekiyorduk. Ben, Tom Cruise, Sean Harris, Ving Rhames ve Henry Cavill vardı. İçinde olduğumuz araba oldukça ufaktı. Ben de Ving ve Henry’nin arasında sıkışmış durumdaydım. Çekimi tamamlayıp tekrar başa dönüyor ve farklı bir açıdan çekim yapıyorduk. Henry biraz bunaldı ve başlangıç noktasına arabayla değil, koşarak gitmeye karar verdi. O geri koşarken biz de arabanın içinde Superman müziğini mırıldanarak ona eşlik ettik.”

Henry Cavill’ın bu anlara yorumu ise oldukça basit oldu. Sevilen oyuncu “Bunu yapan Tom Cruise olunca oyunculukta başarılı olduğunu anlıyorsun” demekle yetindi. Bu keyifli anları hemen aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Son olarak Görevimiz Tehlike 6’nın 27 Temmuz‘da vizyona gireceğini hatırlatalım.