reklamı kapat

POPÜLER

Görevimiz Tehlike 6

Görevimiz Tehlike 6 kamera arkası görüntüleriyle heyecanlandırıyor [Video]

Temmuz ayının sonunda izleyici karşısına çıkması beklenen Görevimiz Tehlike 6‘nın tanıtım çalışmaları hız kazanıyor. Şimdi filmin kamera arkasından yeni görüntüler gün yüzüne çıktı.

Asıl ismi Mission Impossible Fallout olan film fragmanlarındaki aksiyonla dikkat çekmeyi başarmıştı. Sahnelerin büyük bir çoğunluğunda dublör kullanılmayan filmin gerçekçi bir hissiyat vermesi bekleniyor. Bunun yanında Tom Cruise‘un dublörlük sahneleri kendi başına çekme konusundaki isteği de malum. Tecrübeli oyuncu zorlu sahnelerden birini çekerken ayağını kırmış ve çekimlere bu yüzden ara verilmesi gerekmişti. Kısacası bizleri aksiyonun gerçekçi hissettirdiği bir macera bekliyor. Şimdi paylaşılan kamera arkası görüntüleri de bu düşüncemizi doğruluyor.

Serinin altıncı filminde Ethan Hunt‘ın yanlış giden bir görevi telafi etmeye çalışmasına şahit olacağız. Elbette bu hatası onu hayatta kalmak için üstüne performans göstermesi gereken durumlara sokacak. Merak uyandıran filmin başrolünde Tom Cruise’u görüyoruz. Ona Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan, Henry Cavill, Angela Bassett ve Vanessa Kirby gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önümüzdeki haftalarda adını daha sık duyacağımız Görevimiz Tehlike 6, 27 Temmuz‘da vizyona giriyor. Paylaşılan yeni kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.