reklamı kapat

POPÜLER

Elon Musk

Elon Musk’tan Game of Thrones setine ziyaret

Tesla, SpaceX, Boring Company derken farklı alanlarda iddialı işler başaran Elon Musk‘ın Game of Thrones hayranı olduğunu biliyor muydunuz?

Game of Thrones 8. sezon bölümlerini heyecanla bekleyenler arasında Tesla CEO’su Elon Musk da yer alıyor. Game of Thrones’un ağırlıklı olarak çekimlerinin yapıldığı Belfast’i ziyaret eden Musk’ın ilk olarak orada bir “yatırım” fırsatı peşinde olduğu düşünülmüş. Ancak Musk, Twitter üzerinden bu yatırım planlarını yalanlayarak, popüler dizinin setini ziyarete gittiğini açıklıyor. Musk’ın cevabı ise tam olarak şu şekilde: “Hayır, oraya çocuklarımla beraber GoT setini ziyaret etmek ve yemek yemek için gittim. Diziyi ve GRRM’nin kitaplarını çok seviyorum.


Bu cevapla beraber İrlanda’da yatırım avında olduğunu yalanlayan Musk, HBO’nun popüler dizisine olan sevgisini de dile getiriyor. Instagram’ı da aktif olarak kullanan Musk ne yazık ki set gezisinden bir görüntü paylaşmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dizi final için geri sayıyor

Son bir büyük savaşla finale imza atacak olan dizinin ise son sezonu 2019’dan önce gelmeyecek. Her ne kadar çekimleri tamamlanmış olsa da henüz kısa bir tanıtımına dahi kavuşamadığımız dizi final sezonuyla da hiç olmadığı kadar iddialı. Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, bu sezonun bugüne kadarki en kanlı ve vahşi sezon olacağını açıklamıştı.