reklamı kapat

POPÜLER

Kit Harington’dan Emilia Clarke’ın Game of Thrones kampanyasına fotoğraflı destek

Emilia Clarke‘ın Omaze ortaklığında düzenlediği kampanyanın tanıtım çalışmaları devam ediyor. Kazananın Game of Thrones setini kazanma şansına erişeceği bu yarışmaya bir destek de Kit Harington’dan geldi. Jon Snow karakterine hayat veren oyuncu Emilia Clarke ile çekilmiş fotoğrafla desteğini ortaya koyuyor.

Hatırlarsanız bu heyecan verici kampanya nisan ayının sonlarına doğru ortaya çıkmıştı. Daenerys Targaryen karakteriyle gönüllerde taht kuran oyuncu oldukça eğlenceli bir tanıtım videosuyla karşımıza çıkmıştı. Tüm riskleri göze alan Emilia Clarke’ın bizlere setten ufacık bir parça göstermeye çabalamasına şahit olmuştuk. Fakat ekip bu kampanyaya destek vermediği gibi oyuncu arkadaşlarından da yardım alamamıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aslına bakarsanız kampanyanın amacı İngiltere’deki Hemşireler Birliği için yardım toplamak. Bu doğrultuda Emilia Clarke ve Omaze bir araya geldi. Kampanyayı destekleyen bir kişinin Game of Thrones setini ziyaret etme hakkı kazanacağı açıklanmıştı. Daha fazla detay vermek gerekirse kazanan Kuzey İrlanda’ya gidecek. Dört yıldızlı bir otelde konaklayacak ve Emilia Clarke ile öğle yemeği yedikten sonra seti dolaşma şansına erişecek. Kampanyanın tanıtılması için çalışmalar devam ederken son destek  Jon Snow’a hayat veren Kit Harington‘dan geldi. Sevilen oyuncu Clarke ile birlikte kameralara poz verdi. Bu fotoğrafı hemen aşağıda görebilirsiniz.  Çekilişe katılım için buraya tıklamanız yeterli.

Video