reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Iron Man

Game of Thrones yıldızının şaşırtıcı Iron Man tecrübesi

Uzun yıllar Game of Thrones ile karşımıza çıkan Emilia Clarke’ın Iron Man 3 filminiyle ilgili gizli kalan bir deneyimi olduğu seneler sonra ortaya çıktı.

Emilia Clarke geçtiğimiz sekiz sezonda Daenerys Targaryen rolüyle dünyanın dört bir yanından hayran edinen bir oyuncu oldu. Bu ünün ardından onu farklı yapımlarda görmeye başladık. Terminator Genisys, Me Before You ve Solo: A Star Wars Story gibi filmlerde yer alan oyuncunun Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmanın ucundan döndüğü ortaya çıktı.

Emilia Clarke’ın Iron Man 3 günleri

Sevilen oyuncunun Iron Man 3’te rol alacağına dair şaşırtıcı detay Drew Pearce’ın Instagram paylaşımı sayesinde ortaya çıktı. Drew Pearce filmle alakalı paylaşımının altında Emilia Clarke’ın da senaryo okumalarında yer aldığını fakat senaryoda yapılan değişiklikler sebebiyle filmden çıkartıldığını açıkladı. İşin enteresan yanı sevilen oyuncunun Marvel Sinematik Evreni’nde hangi karaktere hayat vereceğine dair en ufak bir detay bile yok. Bilinen tek şey Iron Man 3’ün çalışmalarının 2012 senesinde başladığı ve bu süreçte pek çok değişiklik yapıldığı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tahminler Emilia Clarke’ın Iron Man 3 filminde çok da önemi bir karakteri canlandırmadığı yönünde. Aksi halde bu detayın çok daha önce ortaya çıkacağı hatta oyunucunun adının Avengers Endgame söylentilerine karışacağı tahmin ediliyor. Yine de bu detayın seneler sonra, hiç de önemli görülmeyen bir Instagram paylaşımıyla gün yüzüne çıkması oldukça şaşırtıcı. Kim bilir, belki ileride Emilia Clarke’ın canlandıramadığı karaktere dair detayları öğreniriz.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi