reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones sonrası yayınlanacak Emilia Clarke filmi [Video]

Game of Thrones finale yaklaşırken oyuncular da yeni projelerde yer alıyor. Emilia Clarke ise iki yıldır Above Suspicion filminin yayınlanmasını bekliyor.

Game of Thrones final için geri sayımı başlatmışken, dizinin oyuncuları da artık yeni projelerle karşımızda olacak. Onlardan biri de Emilia Clarke. Geçmişte Terminator Genisys, Solo: A Star Wars Story gibi pek çok ses getiren yapımda yer alan Clarke, çekimleri 2017’de tamamlanan ama beyaz perdede bir türlü yayınlanamayan Above Suspicion filminin yayınlanmasını bekliyor. Clarke’ın geçmişteki aksiyon, romantik komedi, fantastik ve bilim kurgu temelli geçmişinden farklı olarak bu film gerçek hayattan uyarlanıyor. Gerilim ve gizemi beraberinde getiren yapım Joe Sharkey‘in aynı isimli kurgu olmayan kitabından uyarlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones yıldızı filmin 2019’da yayınlanmasını bekliyor

Hikaye gizli görevdeki acemi bir FBI ajanını merkezine oturtuyor. Mark Putnam’ın Kentucky’de küçük bir kasabaya gönderilmesinin ardından Putnam muhbirlerinden biriyle yasa dışı bir ilişkiye başlıyor. Hikaye bir noktada “muhteşem suçu işlemeye” dönüşüyor.
Game of Thrones yıldızının yeni filmi
Susan Smith karakterine hayat veren Emilia Clarke başrolü Mark rolündeki Jack Huston ile paylaşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Phillip Noyce oturuyor. İlk olarak 2016 Cannes Film Festivali kapsamında müjdelenen filmin beyaz perde içinse hala net bir tarihi bulunmuyor. Filmle ilgili hayli ilginç bir detay da paylaşalım. Türkçeye Şüphe Ötesi olarak çevrilen film, beyaz perdede yerini almamış olsa da Türkçe DVD kapağı da dahil olmak üzere internette yer alıyor. Kitabın yazarının 2018 tarihli blog gönderisinde bu olaydan şaşkınlıkla bahsediliyor.

Bu yıl yayınlanmasını umduğumuz Above Suspicion’ın aksiyon ve gerilim dolu fragmanını haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.