reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones Emilia Clarke

Emilia Clark’ın hayranlık dolu Game of Thrones sözleri

Game of Thrones’un yılan hikayesine dönen final sezonu yayın tarihi geçmişiz günlerde belli olmuş ve herkesi çok üzmüştü. Bu gelişmenin ardından dizinin başrollerinden Emilia Clarke sahneye çıktı. Final sezonu senaryosunu hayranlıkla okuduğunu, beklediğimize değeceğini ifade etti.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Altın Küre Ödülleri (Golden Globe Awards) sahiplerini buldu. Geceye katılanlar arasında Emilia Clarke da yer alıyordu. Sevilen oyuncu Access Online’ın sorularını yanıtladı. Tahmin edebileceğiniz üzere konuşmanın Game of Thrones’a gelmesi uzun sürmedi. Emilia Clarke hem 2019’a kadar bekleyecek olmamız hem de final sezonunda yaşanacaklar hakkında oldukça üstü kapalı bir şekilde konuştu. Fakat sarf ettiği sözler o kadar hayranlık doluydu ki, ister istemez heyecanlanmamıza neden oluyor.

“Neden 2019’a kadar beklediğimizi bilmiyorum fakat bu bekleyişe kesinlikle değecek. Bu tüm ekip için hem acı hem de tatlı bir süreç. Son sezonun senaryolarını okudum. Öyle büyülendim ki sadece anahtarlarımı alarak evden çıktım. Üç saat sonra geri döndüğümde hala okuduklarımı sindirememiştim. İzleyiciler buna hazır mı, gerçekten bilmiyorum.”

Övgü dolu bu sözleri Emilia Clarke gibi başrollerden birinden duymak fazlasıyla ilgi çekici. Özellikle Daenerys Targaryen‘in geçen sezon yaşadıklarını göz önünde bulundurunca bizi heyecan dolu gelişmeler bekliyor gibi görünüyor.

İlgili video