reklamı kapat

POPÜLER

game of thrones

HBO’dan üzen Game of Thrones açıklaması

Televizyonun en fazla ilgi gören dizisi olarak tanımlayabileceğimiz Game of Thrones ara verdi fakat gündemden bir dakika olsun düşmedi. Bu süreçte herkes son sezonun ne zaman ekrana geleceğini merak edip durdu. Sonunda HBO spekülasyonlara son verdi.

Aslına bakarsanız sevilen dizinin final sezonunun gecikmesi uzun süredir bekleniyordu. Bunun nedeni ise dizi setinde tanışan Kit Harington ve Rose Leslie’nin düğün hazırlıklarına başlamış olması. Bu durum da Jon Snow’un sahnelerinin ertelenmesine neden oluyor. Aynı zamanda düğüne tüm Game of Thrones ekibinin davetli olması çekimlerin bir süre tamamen duracağı anlamına geliyor. Tüm bu gelişmeler sekizinci sezonu 2019’da izleyeceğimize işaret ediyordu. Hatta oyuncuların açıklamaları da bu beklentiyi desteklemeye başlamıştı. Fakat hepimiz bir umut 2018 yılı içinde bir tarihin duyurulmasını bekliyorduk. Maalesef bu konudaki hayallerimiz suya düştü.

Game of Thrones’a ev sahipliği yapan HBO sonunda bu belirsizliğe son verdi. Altı bölümden oluşan sekizinci sezonun 2019’da ekrana geleceğini açıkladı. Fakat izleyicilere net bir tarih vermedi. O yüzden belirsizliğin tamamen ortadan kalktığını söyleyemiyoruz. Netleşen tek şey en azından bir sene daha bekleyecek olmamız.

İlgili video