reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones, Kit Harington yüzünden gecikecek

Game of Thrones‘un yedinci sezon finalini izlediğimizden beri hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz: Dizinin son sezonu ne zaman ekrana gelecek? Şimdiye kadar yapılan haberler hep sekizinci sezonun gecikeceği yönündeydi. Bunun nedenlerinden birinin Jon Snow’a hayat veren Kit Harington olduğu anlaşıldı.

Game of Thrones sayesinde büyük üne kavuşan Kit Harington gerçek hayatta rol arkadaşı Rose Leslie ile birliktelik yaşıyor. Ünlü çift geçtiğimiz haftalarda resmen nişanladı. Böylece ilişkilerinin evlilik aşamasına doğru ilerlediği anlaşılmış oldu. Tüm bu gelişmeler magazin basınında büyük ilgi görüyor. Ancak görünen o ki ilişkinin magazinsel değeri dışında bir de Game of Thrones’un çekimlerine de etkisi olacak. Sekizinci sezonda önemli bir rolu olan Kit Harington geçtiğimiz günlerde The Jonathan Ross Show’a konuk oldu. Onun bu programdaki açıklamaları sayesinde düğün planlarının Game of Thrones’un çekimlerine etki edeceği anlaşıldı. Ünlü oyuncu dizinin yapımcılarıyla görüştüğünü ve onlara evleneceğini bildirdiğini dile getirdi.

Ardından tüm ekibi düğüne davet ettiğini, bu durumun da çekimlere bir süre tamamen ara verilmesi anlamına geldiğini ifade etti. Hazırlıklar, düğün ve balayı süreci derken sekizinci sezonun çekimleri istenen hızda gerçekleştirilemeyecek. Özetle Game of Thrones’un sekizinci sezonunu anca 2019’da izleyebileceği gibi görünüyor.