reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Kit Harington’ın duygusal Game of Thrones açıklaması

Game of Thrones 8. sezon çekimleri tamamlanırken oyuncular da bir bir düşüncelerini paylaşmaya devam ediyor. Kit Harington da oldukça duygusal bir açıklamaya imza atıyor.

Game of Thrones 8. sezon çekimlerini tamamlarken Kit Harington da Jon Snow rolüyle son sezona kadar sağ salim gelenlerden. Bunun hayli şaşırtıcı olduğunu düşünüyoruz çünkü Jon Snow, izleyicilerin favori karakterlerinden biri ve dizi de sevilen karakterleri acımadan öldürmesiyle ünlü. Ancak bildiğiniz gibi Jon Snow’un omuzlarında büyük bir yük bulunuyor. Kendisinin Azor Ahai olduğunu savunan teorilerin sayısı azımsanamayacak kadar çok. 7. sezonda gerçek ailesinin de açıklanmasıyla bu teoriler güçlenmişti hatırlarsanız. Doğal olarak ilk sezonlarda çok da önemli gibi görünmeyen bir role sahip olan Harington, dizinin aslında en önemli karakterine hayat vererek tüm spot ışıklarını üzerine çekmeyi başarmıştı. Oyuncunun diziye vedası da hayli duygusal oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buz ve ateşin şarkısı

BBC Radio 2‘ye röportaj veren Harington hislerini şöyle açıklıyor: “Geçtiğimiz hafta perşembe günü çekimlerimi tamamladım. İnanılmaz bir yolculuktu ve veda konuşmamda da onlara bunun bir işten çok daha fazlası olduğunu söyledim. Onlar benim ailem gibiydi, dizi ise hayatım. Her bir dakikasına bayıldım. Geçtiğimiz hafta çok duygusal geçti. Bitirdiğimizi, tamamladığımızı düşünmek…

Geçtiğimiz haftalarda dizideki rol arkadaşı, Ygritte karakterini canlandıran Rose Leslie ile evlenen Harington, dizinin sonlanmasına en az hayranlar kadar üzülmüş gibi görünüyor. Harington’ın karakteri üzerine konuşulan önemli teorilerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise ancak 2019’da öğrenebileceğiz. Dizi için ise hala net bir yayın tarihi yok.

İlgili video

7. sezon fragmanı