reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Maisie Williams’ın kanlı ve gizemli Game of Thrones vedası

Game of Thrones 8. sezon bölümleriyle izleyicilere veda etmeye hazırlanırken Maisie Williams da kendi veda mesajını paylaştı.

Game of Thrones 8. sezon çekimlerini yavaş yavaş tamamlarken dizinin oyuncuları da vedalarını sosyal medya üzerinden paylaşıyor. Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Arya Stark’ı canlandıran Maisie Williams da son sahnesinin çekimi tamamlanınca Instagram üzerinden ilginç bir fotoğrafla karaktere ve diziye vedasını paylaştı. Williams’ın gönderisinde bir çift kanlı spor ayakkabı yer alıyor. Bu da tabii ki soru işaretlerini üzerine çekti. Son sezona kadar hayatta kalmayı başaran karakterlerden olan Arya için yeni sezonda bizi neler bekliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Elveda Arya”

Williams’ın paylaştığı veda yazısı ile şu şekilde: “Elveda Belfast. Elveda Arya. Elveda Game of Thrones. Ne eğlenceydi ama. Gelecek maceralara.


Williams’ın kullandığı etiketler ise mesajdan daha dikkat çekici. Etiketlerden biri “lastwomanstanding” yani “ayakta kalan son kadın”, diğeri ise “barely” yani “zar zor”. Bu da doğal olarak teorileri canlandırıyor. HBO spoiler vermeme konusunda çok hassas ancak oyuncuların ipucu paylaşmayacağı anlamına gelmiyor. Belki bu kanlı mesaj bize Arya’nın bu korkutucu savaştan canlı olarak çıktığını ima ediyordur. Ancak canlı çıksa dahi karakterimizi ciddi bir mücadele ve olası büyük hasarlar bekliyor gibi görünüyor. Dizinin son sezonu 2019’da yayınlanacak. Tüm soruların cevaplarını ise o zaman öğrenebileceğiz.