reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods

Karşınızda en nostaljik ve özel “Apple AirPods” versiyonu

Apple‘ın Türkiye’de 899 TL fiyat etiketiyle satılan kablosuz kulaklık modeli AirPods, oldukça beğeniliyor. Ürün için yapılan yeni bir tasarım çalışması ise oldukça nostaljik ve özel duruyor.

Sık sık yeni versiyonuyla gündeme gelen Apple AirPods, fiyatına rağmen inanılmaz satıyor. Sunduğu deneyim ile kullanıcılar arasında çok popüler olan ürün, özel modifikasyonlar da kazanıyor. İşte bunlardan birisine imza atan ColorWare, klasik “Macintosh” tasarımından ilham alan AirPods versiyonunu tanıttı. Direkt olarak Apple IIe‘den ilham alınan versiyon, ikonik “Pantone 453” rengiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yan çizgileri ve renkli şirket logosunu temsil eden butonuyla ilginç görünen kulaklık, maalesef oldukça pahalı. Bu özel versiyona sahip olmak için kişilerin tam 399 dolar ödemesi gerekiyor. Kulaklığın kendisi normalde 159 dolara satılıyor. Ancak nostalji sevenlerin bu yüksek fiyatı rahatlıkla vereceğini düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods’un özellikleri şöyle

Apple’ın bu gelişmiş kulaklık modeli gücünü özel olarak geliştirilmiş W1 çipten alıyor. Optik sensörlerden ve hareket ivmeölçerinden yararlanarak kulağınızda takılı olup olmadığını algılayan kulaklık, Mac sistemlere de bağlanabiliyor. Ses düzeyini ayarlamak, şarkıyı değiştirmek, arama yapmak ve yol tarifi almak için Siri’yi kullanabilen ürün, tek şarjla 5 saat batarya süresi sunabiliyor. Şarj kutusu ile bu süre 24 saate çıkartılabilirken, kutuda 15 dakika şarj 3 saat dinleme anlamına geliyor.

İlgili Video

Şirketin en yeni modellerinden