reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Apple AirPods 3 / Pro Lite modeli için fiyat etiketi ortaya çıktı

Teknoloji devi Apple‘ın yeni AirPods serisi kablosuz kulaklıkları 2021’de raflardaki yerini alıyor. Bu sefer yine AirPods 3 / Pro Lite gündemde.

Üçüncü jenerasyon AirPods ya da olası isimleriyle AirPods 3 / AirPods Pro Lite, yeni gelen bilgilere göre göre 200 dolar yurt dışı fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Sağlam kaynaklardan gelen bu bilgi, AirPods Pro’yu sevenler ancak pahalı bulanlar için güzel görünüyor. Bunu diyoruz çünkü yeni model AirPods 3 / AirPods Pro Lite, AirPods Pro ile birebir aynı görünüyor. Yani kulak içi formunda olacak ürün, farkını ANC yani aktif gürültü engelleme “taşımıyor” olmasıyla koyuyor. Gürültü engelleme için kişilerin AirPods Pro ya da AirPods Max‘e yönelmesi gerekiyor. Eskiye nazaran daha iyi pil ömrü sunacağı aktarılan ve uçları değiştirebilir olacak yeni kulaklık, uzun zamandır merakla bekleniyor.

AirPods 3 merak edilirken, AirPods Max için Apple şunları söylüyor

Model için “Zahmetsiz kurulumu, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımıyla çok sevilen AirPods, dünyanın en popüler kulaklığı. AirPods Max ile, sihirli AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses sunan büyüleyici bir kulak üstü tasarıma getiriyoruz,” açıklamasını yapan Apple Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Özel akustik tasarımla bir araya gelen güçlü H1 çipler ve gelişmiş yazılımlar, AirPods Max’in bilişimsel ses özelliğinden yararlanarak kablosuz ve üstün bir kişisel dinleme deneyimi sunmasına imkan veriyor.”

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın