reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık AirPods Pro Lite

Bütçe dostu AirPods Pro kablosuz kulaklık için taze bilgiler

Apple‘ın dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro, “bütçe dostu” bir versiyona kavuşacak. İşte bundan yeni bilgiler var.

Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık, biliyorsunuz yüksek fiyatına rağmen aktif gürültü engelleme özelliği ve kulak içi formunda olmasıyla orijinal AirPods’a oranla beğeni toplayan model oldu. AirPods’un üstüne gerçekten sağlam bir güncelleme olarak gelen Pro, son dönemde sürekli olarak bütçe dostu bir “Lite” versiyona sahip olacak haberleriyle gündeme geliyor. İşte bu versiyon, söylendiği kadarıyla AirPods Pro’yla aynı tasarıma sahip ancak sadece aktif gürültü engelleme taşımıyor. ANC’ye ihtiyacı olmayan ancak normal AirPods’u beğenmeyenler için çok iyi bir alternatif olacak bu ürün, yüksek ihtimalle haznesinde kablosuz şarj desteği taşıyor ve yine sadece beyaz renkte geliyor. Bu modelin 2020’nin ikinci yarısında geleceği dünüşülüyor. Bazı kaynaklar ise 2021’in ilk çeyreğinde bahsediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal Apple AirPods Pro kablosuz kulaklık neler sunuyor?

Kablosuz kulaklık özellikle aktif gürültü engelleme imkanıyla öne çıkıyor. Model yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Etrafınızda olup bitenlere kulak verebilmeniz için bir şeffaf moda da sahip olan kulaklığın temelinde Apple H1 çipi yer alıyor. Bu sayede Apple cihazlarla çok hızlı şekilde bağlantı kurabilen AirPods Pro, suya ve tere karşı dayanıklı ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor. Aktif gürültü engelleme ile 4,5 saate kadar, gürültü engelleme kapatıldığı zaman ise 5 saat kadar pil ömrü sunan model, kablosuz şarj yetenekli hazne ile tam 24 saat boyunca görev yapabiliyor.

İlgili Video