reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Uygun fiyatlı AirPods Pro Lite hakkında son bilgiler

Geçtiğimiz hafta Tayvanlı endüstri yayını DigiTimes, AirPod Pro Lite kulaklıkla ilgili yeni tahminde bulundu. DigiTimes, AirPods Pro serisinin giriş seviyesi sürümü olarak değerlendirilen AirPods Pro Lite’ın bu yılın ikinci çeyreğinde üretim bandında gireceğini belirtiyor.

AirPos Pro Lite modelinin üretiminin, sanayi kaynaklarına göre, ilk çeyrekte planlandığı gibi üretilmesi pek olası değil. Geçtiğimiz yılın mart ayında AirPods 2‘yi duyuran Apple, Pro modelini geçtiğimiz yılın ekim ayında tanıtmıştı. Mart ayında düzenlenmesi. beklenen etkinlikte tanıtılması beklenen kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olmayacağı belirtiliyor. Yurt dışındaki satış fiyatı 249 dolar olan Pro modelinden daha uygun fiyat etiketine sahip olacak AirPods Pro Lite modelinde ne gibi özelliklerin yer alacağı henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro sunduğu özelliklerle beğeni topluyor

Mevcut AirPods’tan farklı olarak kulak içi formunda hazırlanan kablosuz kulaklık, bu açıdan biraz daha farklı bir tasarıma sahip. Apple imzalı kulaklık, özellikle aktif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratıyor. Model burada yerleşik mikrofonlarıyla dışarıdaki sesleri algılıyor ve eşit derecede anti-gürültü üreterek dış seslerin size gelmesini engelliyor. Kulak içi formundan dolayı yalıtımı yüksek olan model, bunu gürültü engelleme ile birleştirerek sizi çevrenizden tamamen ayırabiliyor. Apple H1 çipini bünyesinde barındıran kulaklıkta eller serbest Siri özelliği de bulunuyor. Kulaklığın Türkiye satış fiyatı ise 1.899 TL.

İlginizi çekebilir

Kulaklığın tanıtım videosu